niedziela, 24 lutego 2013

Kobiecy album

Wiosną robiłam dla koleżanki album - mój największy projekt i jak dotąd jedyny album. To pamiątka od koleżanek dla odchodzącej na emeryturę. Zdjęcia robione na prędce, nie myślałam wtedy o prowadzeniu blogu. Lwia część pracy oczywiście leżała po mojej stronie, ale koleżanki odręcznie napisały dla niej kilka słów od siebie. Myślę, że pierwszą stronę albumu mogę zgłosić w Diabelskim Młynie na wyzwanie Kobieta.
Kontur dziewczyny wycinałam nożykiem, a kwiatek jest złożony techniką origami.Związany był pierwotnie sznurkiem - kółka dołączone do bazy okazały się za małe. W wakacje dokupiłam większe kółka i teraz już są wymienione.
Nie umieszczę zdjęć na których są fotografie naszej paczki, czasami w mniej oficjalnych sytuacjach - koleżanki mogłyby mieć mi to za złe, i słusznie.
Zdjęcia ciemne i w ogóle nie najlepsze. Może kiedyś zrobię jeszcze raz. Użyłam dużo zawieszek i składanek origami - to co bardzo lubię ;)

7 komentarzy:

 1. Sliczny albumik. Kobieta na okladce wyglada bardzo ladnie. Pieknie ja wycielas.

  OdpowiedzUsuń
 2. O ile dobrze pamiętam rozmawiałyśmy o tym albumiku :-))) fajnie, że go pokazujesz, na pewno stanowi miłą pamiątkę.

  P.S. dziękowałam już za szablon??? dotarł do mnie-jest super :-)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem pod wielkim wrażeniem. Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny album, nietuzinkowy kształt i świetne połączenie kartek. Podziwiam precyzję w wycinaniu nożykiem. Życzę mnóstwa dobrych pomysłów

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała będzie pamiątka. Album jest śliczny ale pierwsza strona - nie mogę się napatrzeć! Cudowna, romantyczna i subtelna. Moje gratulacje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dziękuję za miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię.