piątek, 15 maja 2015

Album interaktywny

Naoglądałam się na You Tube filmików z takimi albumami. Nie miałam odwagi zabrać się za stworzenie takiego albumu. Aż podskoczyłam na krześle, gdy zrozumiałam, jaki to album interaktywny będzie można zrobić na warsztacie Retro Kraftu podczas Papiorzanego Combra. Jesienią we Wrocławiu już raz pracowałam z Agnieszką Szeżyńską, więc wiedziałam, że będzie super. I było, jeszcze jak :)
Ostatni warsztat na zakończenie emocjonującego dnia, trudno było o koncentrację, ale Agnieszka tak wszystko wspaniale przygotowała, że nie mogło się nie udać.
Zdjęcia nie są w stanie oddać tych wszystkich smaczków i sekretów, które album skrywa:. te kieszonki, wkładki, klapki na magnesy - rewelacja :)
Prace wykończeniowe robiłam już w domu i pewnie jeszcze bym nie skończyła, ale zmobilizowała mnie Basia, która zaraz na drugi dzień pokazała ukończoną pracę.
To wiecie, co teraz będzie?
Dużo dużych zdjęć :)Świetna zabawa z takim albumem, ale mnóstwo pracy :) Chociaż najgorszą odwaliła za nas Agnieszka - powycinała wszystkim i zbigowała wszystkie kartki..


  DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY , MIŁE SŁÓWKO I ZAPRASZAM PONOWNIE :)

3 komentarze:

 1. Uwielbiam takie wpisy: "Teraz będzie dużo zdjęć", bo jestem typową podglądaczką (ha, ha, ha). Świetny album! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Efekt końcowy - super! :) Ogromnie dzięki za wszystkie miłe słowa, Agata - bardzo, bardzo się cieszę, że warsztat się podobał! Ściskam.
  Aga

  OdpowiedzUsuń
 3. przepiękny album, widać, że mnóstwo pracy w niego włożyłaś :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię.