piątek, 1 stycznia 2016

Planer, czyli Skraperki grają dla WOŚP

Po raz drugi biorę udział w takiej akcji. Rok temu był to notes. Teraz planer, czyli forma dość podobna. Tym razem nie używałam gotowej bazy notesowej, tylko zrobiłam go zupełnie od podstaw.. Bazę najpierw okleiłam materiałem, a dopiero potem papierem scrapowym. Narożniki zabezpieczyłam metalowymi okuciami. Bardzo bałam się bindowania, ale udało się bez większych problemów, nie licząc jednej zepsutej okładki.
Tworząc wcześniej notes wpadłam na ciekawy sposób zamykania  i tutaj też go zastosowałam. Jest to na stałe przyklejona z tyłu opaska, która z przodu zapinana jest na magnes.
Przy ozdabianiu zrezygnowałam z kwiatów, które podczas użytkowania mogłyby się uszkodzić. Użyłam za to moje ulubione metalowe filigrany i szklane kaboszony. Tekturkowe motywy serc są symbolem naszej akcji i ich użycie było obowiązkowe, ale myślę, że bardzo dobrze się tu wkomponowały. Chyba wyszło tak trochę "na bogato" , ale mam nadzieję, że udało mi się nie przeładować.
Najbardziej stresującym dla mnie momentem było wymagane tzw zdjęcie z ryjkiem.


Z zamkniętą opaską: 
 
I z otwartą
 

A tutaj widok z tyłu :)Zapraszam na aukcje, które trwają do 10 stycznia. Znajdziecie na nich nie tylko mój planer, ale i prace innych dziewczyn. Są tam planery, kalendarze, notesy, przepiśniki, pudełka, zestawy kartek na przeróżne okazje, albumy ślubne, itd, itp. A tutaj  macie bezpośredniego linka do wszystkich prac skraperek: 

 I pamiętajcie, że to na szczytny cel :)
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY , MIŁE SŁÓWKO I ZAPRASZAM PONOWNIE :)
 

2 komentarze:

  1. Sprytnie "zamknęłaś" planer! Widzę, że pomysłów bez liku :)

    OdpowiedzUsuń
  2. niezwykła praca...wszystkiego dobrego w nowym roku!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię.