wtorek, 18 listopada 2014

4 DJWC - niedziela

W niedzielę miałam czas tylko na jeden warsztat, po którym wyjeżdżałam do domu. Ale jaki! :)
Tworzyłam retro album z torebek, a uczyła nas Agnieszka Meresanth. Wszystkie po prostu piałyśmy z zachwytu, zresztą sami zobaczcie jak wyszło :)

,Mnóstwo metalowych, cudnych dodatków i tuszowania, aż bolała ręka. /W tym miejscu pozwolę sobie na małą dygresję i zacytuję samą siebie: " Nie wiedziałam, że tuszowanie czarnym jest takie piękne! " /


Kilka zdjęć środka: piękne papiery, zmyślne schowki, niezwykłe zamykanie. Już po powrocie do domu dołożyłam jeszcze taką kieszonkę


Na tylnej okładce też umieściłam metalową ozdobę, a co tam. Jak na bogato, to na bogato :)


 I jeszcze raz, na koniec przyjrzyjcie się jakie sprytne zamykanie Agnieszka wymyśliła


W czasie warsztatów zdarzyło się coś jeszcze. Los posadził koło mnie Kasię poszesnastej - tyle radości życia w jednym ciele dawno nie spotkałam. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz na kolejnych warsztatach. A tu dowody naszej współpracy:
Zdjęcie zbiorowe:


I jeszcze miałam okazję podziwiać wyhaftowane przez Basię koty - rewelacja (kto nie widział niech kliknie koniecznie jej imię).
A tu już południe, za pół godziny przyjedzie po mnie brat, aby zawieźć mnie na dworzec. W biegu pożegnania z Dobrosławą, Agatą, Kreatywną Uliczką, rzut oka na doodle Tores (nie można przejść obok nich obojętnie), wymiana uścisków i podziękowań z Krulikiem i Joasią i jeszcze parę nowopoznanych osób (ależ mi się powiększyło grono znajomych). Z pustym portfelem, pełną walizką i olbrzymim bananem na twarzy opuszczałam to wspaniałe miejsce. Do zobaczenia na następnych warsztatach :)
Zapraszając na fb pisałam, że tym razem będzie krótko - KŁAMAŁAM :)
Żałuję tylko, że nie poznałam Maciejkowego Zacisza, wiem że była, ale jakoś się nie złożyło - następnym razem.
Zdjęcia z warsztatów zawdzięczam Kasi Poszesnastej, dziękuję.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY , MIŁE SŁÓWKO I ZAPRASZAM PONOWNIE :)

6 komentarzy:

 1. Origatko - dziękuję za ciepłe słowa! No nie wiem co mam powiedzieć ☺. A co do kolejnego spotkania to mam nadzieję, że zobaczymy się na Craft Wawa w lutym! Kawa jest, a i kąt się znajdzie! ☺. Przyjeżdżaj do mnie bo się zatęsknię do kolejnego wrocławskiego zlotu!!! ��

  OdpowiedzUsuń
 2. Super było się znowu spotkać :) dziękuję Ci za dołączenie do grona twórców pokazowych naszych warsztatów - mam nadzieję, że to nie ostatni raz :D i do następnego zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Album super - ta kieszonka i ozdoba z tyłu - świetne! :) Bardzo się cieszę, że pomysł się spodobał i dziękuję za spotkanie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysłowy, ale i fajnie wykonany album! Przeglądałam blog Doroty_mk i zastanawiałam się, czy nie byłaś na warsztatach w Gliwicach? Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię.