wtorek, 13 lipca 2021

Wpisy do Art journala

 Art journal to taki artystyczny notes/pamiętnik, przy tworzeniu kolejnych wpisów można wyżyć się artystycznie, bo nie ma reguł - czyli hulaj dusza :)
Od dawna mnie ta forma ekspresji twórczej intrygowała i pociągała, ale byłam pełna obaw i podchodziłam do tego jak pies do jeża. Moje pierwsze podejście było w 2015, wtedy na niedziałającym już blogu Kawa i Nożyczki ruszał projekt Art Żurnal 2015. Nie udało mi się zrealizować projektu, ledwie zaczęłam, ale stworzyłam wtedy swoją, ręcznie szytą bazę Art journala w której wykorzystałam róznego rodzaju papiery, i nie tylko papiery. Jeśli ktoś jest ciekawy na tyle by tam zajrzeć, odsyłam do tego wpisu
Dzisiaj na blogu Art-Piaskownicy rusza wyzwanie w którym mamy wykonać wpis do Art journala. Oczywiście wykonałam go na tamtej bazie. Wybrałam stronę z lidlowego bloku do malowania farbami olejnymi, akrylowymi - coś w rodzaju zagruntowanego płótna.
Do stworzenia tła wykorzystałam tusze Distress Oxide, pigmenty w proszku, białe gesso, pastę strukturalną, czarny tusz alkoholowy, maskę i stemple. Na stronach przysiadły również foliowe ważki od ITD Collection.  To nie pierwszy mój art journalowy wpis dla Piaskownicy. Pierwszy powstał na kolorystyczne wyzwanie: Róż i musztarda. A że moje zaległości w publikacjach są olbrzymie, to teraz go tutaj pokarzę przy okazji. Proszę o wyrozumiałość - to były dla mnie trudne kolory ;)


Zapraszam do wspólnej zabawy w Art-Piaskownicy, zajrzyjcie tam koniecznie aby zobaczyć co zmalowały moje arcyzdolne koleżanki. DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY , MIŁE SŁÓWKO I ZAPRASZAM PONOWNIE :)

4 komentarze:

 1. Bardzo ładne te Twoje prace. Świetne wykonanie i pomysł.Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne to jest, a ja się dalej boję mediowania. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Basiu, jestem pewna, że gdy tylko spróbujesz wyjdzie jak zawsze rewelacyjnie!

   Usuń

Dziękuję za każdą opinię.